Czeladnik / Journeyman (44)

# Country Name SI card Club Events
1 BISZTYGA sabina Eskadra Krakow E2,
2 BRZYSKA Karolina Eskadra Kraków E2,
3 BRZYSKI Maciej Eskadra Kraków E2,
4 DRUżKOWSKI Robert AZS AWF Masters Kraków E2,
5 DZIEDZINIEWICZ agnieszka amigos E1,
6 DZIEDZINIEWICZ waldemar amigos E1,
7 DZIERWA Hanna 886344 KS Kościelec Chrzanów E1, E2,
8 ETTERLE-GARBACIK Katarzyna GPK E2,
9 GARBACIK Wojciech GPK E2,
10 GONDEK Joanna E1,
11 HESKO-KOłODZIńSKI Jan E1,
12 HESKO-KOłODZIńSKI Krzysztof E1,
13 HUTSALENKO Iryna 337171 Orient E1, E2,
14 JACHER Olgierd E2,
15 JURCZYK Anna 2043891 UKS Sparta Czyżowice E2,
16 KALATA Agnieszka 412111 indywidualnie E2,
17 KASPRZYK Marcin WKS Wawel E1, E2,
18 KOPEć Magdalena E1,
19 KOPEć Mariusz E1,
20 KRYSTEK Piotr - AKInO Kraków E2,
21 LECH (GPK) Ewa Night Runners E2,
22 LINKER Caroline OLG Basel E1, E2,
23 LUDWIG Mariusza WKS Wawel E2,
24 MALEC Patrycja E1,
25 MARKOWICZ Szymon E2,
26 NIETRESTA Adam E2,
27 NOWACKI Paweł Multi Sport Haski E2,
28 OHLASZENY Zuzanna 413370 KS Kościelec Chrzanów E1, E2,
29 OLIINYK Kateryna 1008059 SK Sirius E2,
30 PęKALA (GPK) Magda Night Runners E2,
31 POLEK (GPK) Konrad Eskadra Kraków E2,
32 POźNIAK Aleksandra E2,
33 STARZYKIEWICZ Kacper 412360 KS Kościelec Chrzanów E1, E2,
34 STRąCZEK (GPK) Karolina Parkrun Kraków/Night Runners E1,
35 TARGOSZ Michał I Ty Możesz Być Wielki ITMBW KRAKÓW E2,
36 TEKIELI Adam Husaria Race Team E1, E2,
37 TOMASZEK Bernadeta AZS AWF Masters Kraków E2,
38 WAśNIOWSKI Piotr parkrun Kraków E1, E2,
39 WILCZYńSKI Dariusz Eskadra Kraków E2,
40 WILK - (GPK) Krzysztof Udo Grubbe E2,
41 WOJCIESZEK (GPK) Damian I TY MOŻESZ BYĆ WIELKI - ITMBW KRAKÓW E1, E2,
42 WOLNY Krzysztof E1, E2,
43 ZAWADA Robert WKS Wawel E2,
44 ŻESłAWSKI Wojciech 4406178 WKS Wawel E2,

K Children (14)

# Country Name SI card Club Events
1 BISKUPSKA Julia WKS Wawel E2,
2 DOLIńSKA Zuzanna 7060403 UKS KUSY Warszawa E1, E2,
3 GOLINOWSKA Aleksandra 2025010 Tukan Iwiny E1, E2,
4 KRóLIIEWICZ Hanna WKS Wawel E2,
5 MIANOWSKA Tosia 1408261 UNTS Warszawa E1, E2,
6 NIESSNER Pola WKS Wawel E2,
7 PATEJKO Zuzanna 7160612 KS Spójnia Warszawa E2,
8 SIE Barbara WKS Wawel E1, E2,
9 SKORUPA Maja Górzanka Nawojowa Góra E2,
10 SłOńSKA Antonina 2074453 WKS Wawel E1, E2,
11 TYKHONOWA Olena SK Sirius E2,
12 ZAWADA Marta WKS Wawel E2,
13 ZAWADA Oliwia WKS Wawel E2,
14 ZAWADA Zuzanna WKS Wawel E1, E2,

K Junior (9)

# Country Name SI card Club Events
1 ANTONOWICZ Anna Maria 886680 UNTS Warszawa E1, E2,
2 BARWA Barbara E1, E2,
3 BUGAJ Katarzyna 886337 WKS Wawel E1, E2,
4 BUGAJ Katarzyna 886337 WKS WAWEL E1, E2,
5 GALLA Zofia 7200183 HKS Azymut Mochy E1, E2,
6 HLOSTA Denise 960824 LC Erstebank E1, E2,
7 MAREK Wiktoria 981646 UNTS Warszawa E1, E2,
8 SEIDEL Julia 7200182 HKS Azymut Mochy E1, E2,
9 WZIęTEK Barbara 886333 WKS Wawel E1, E2,

K Supervet (15)

# Country Name SI card Club Events
1 CLOUGH Fiona 2036624 BKO E1, E2,
2 CZERKAWSKA Urszula 2036945 MUKS Gliwice E1, E2,
3 GAVRILENKO Lidia 1300268 Kiev E1, E2,
4 GUTSALENKO Tetiana 1300828 Orient E1, E2,
5 HARRIS Isoldt 410891 HALO E1, E2,
6 JOHNSON Val 590807 Derwent Valley Orienteers E1, E2,
7 KALLIO Arja 2025566 Keravan Urheilijat E1, E2,
8 KIDDIER Christine 8630958 Guildford Orienteers E1, E2,
9 KIMBERLEY Anne 602607 DVO E1, E2,
10 KINGSBURY Delia 32891 Wrekin E1, E2,
11 MACDONALD Viv 50369 Derwent Valley Orienteers E1, E2,
12 SZALAI Eva 206013 GYTK E1, E2,
13 TURKU Kaija 7111251 HS E1, E2,
14 WEST Lyn 24934 Essex Stragglers E1, E2,
15 WYSOCKA Jolanta 886619 UKS Kometa Gliwice E1, E2,

K Ultravet (9)

# Country Name SI card Club Events
1 DREW Liz 12435 HH E1, E2,
2 GALE Jen 263494 DVO E1, E2,
3 GODFREE Liz 7081948 DVO E1, E2,
4 GOODAIR Judith 261325 EPOC E1, E2,
5 GORBUNOVA Tetiana 1000403 Kiev E1, E2,
6 HOLGERSSON Vivianne 7205947 OK Måsen E2,
7 KRIZOVA Zdenka 2023804 PZR Zdar E2,
8 MARGRIT EGGLI 59203 Fuersten OK Ettingen E2,
9 MORGAN Juliet 1404025 EPOC E1, E2,

K Veteran (18)

# Country Name SI card Club Events
1 ADENSTEDT Barbara 670313 Orienteering Klosterneuburg E1, E2,
2 ETTERLE-BIEDERMAN Lilianna 887008 WKS Wawel E1, E2,
3 GóRNICKA-ANTONOWICZ Anna 895015 UNTS Warszawa E2,
4 KONC Katarzyna 7202778 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
5 KOZłOWSKA Jolanta 886354 UKS Patria Młynne E1, E2,
6 KULIKOVA Olga 895120 Nash Club E1, E2,
7 LATAłA Bożena E2,
8 MIANOWSKA Dorota 1408260 UNTS Warszawa E1, E2,
9 NITSCH Joanna 2043896 UNTS Warszawa E2,
10 NOWAK Barbara 7200180 HKS Azymut Mochy E1, E2,
11 PUłCZYńSKą-KRóLIKIEWICZ Agnieszka WKS Wawel E1, E2,
12 R...... Wojtek E1,
13 ROSENVOLD Hilde Kristine Porsgrunn o-lag E1, E2,
14 STASZAK Anna 981862 UNTS Warszawa E1, E2,
15 ŚLIWCZYńSKA Ilona UMKS Orkan Ostróda E1, E2,
16 TOPóR Monika 1407898 WKS Wawel Kraków E1, E2,
17 WOJARSKA Kamilla MUKS Gliwice E1, E2,
18 WOłOWCZYK Mariola 1393099 UNTS Warszawa E1, E2,

K Youth (22)

# Country Name SI card Club Events
1 BARWA Anna E1, E2,
2 BIEDERMAN Adrianna 887006 WKS Wawel E1, E2,
3 CHABIERA Lena 1408272 UNTS Warszawa E1, E2,
4 GARBACIK Maja 886359 WKS Wawel E1, E2,
5 JANIK Urszula 895243 WKS Wawel E1, E2,
6 JURCZYK Marta 2028219 UKS Sparta Czyżowice E2,
7 KLABOUCHOVá Veronika 2008504 Slávia Žilinská univerzita Žilina E1, E2,
8 KOZłOWSKA Maria 2021372 UKS Patria Młynne E1, E2,
9 KOZłOWSKA Olga 2021371 UKS Patria Młynne E1, E2,
10 KOZłOWSKA Wiktoria 345998 UKS Patria Młynne E1, E2,
11 KREMPIńSKA Julia 1260703 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
12 LISTEK Marta 886342 WKS Wawel E1, E2,
13 LUDWIG Milena 1401477 WKS Wawel E2,
14 MARTANOVA Elin 2043603 Slavia Liberec E1, E2,
15 MARTANOVA Lea 2043610 Slavia Liberec E1, E2,
16 MIANOWSKA Julia 886685 UNTS Warszawa E1, E2,
17 NITSCH Aleksandra 2043886 UNTS Warszawa E2,
18 ROSENVOLD Camilla L. Porsgrunn o-lag E1, E2,
19 SłOńSKA Zofia 2077837 WKS Wawel E1, E2,
20 STASZAK Alicja 1111777 UNTS Warszawa E1, E2,
21 TOPóR Magdalena 7204933 WKS Wawel Kraków E1, E2,
22 WóJCIK Natalia 1411019 WKS Wawel E1, E2,

M Children (9)

# Country Name SI card Club Events
1 ANTONOWICZ Jan 886672 UNTS Warszawa E2,
2 GOLINOWSKI Piotr 2025018 Tukan Iwiny E1, E2,
3 KRóLIKIEWICZ Jeremi WKS Wawel E2,
4 LEITNER Leon WKS Wawel E1, E2,
5 ROSENVOLD Anders L. Porsgrunn o-lag E1, E2,
6 SALWIńSKI Jan WKS Wawel E2,
7 TARASIEWICZ Franciszek E2,
8 ŻESłAWSKI Jakub 886327 WKS Wawel E1, E2,
9 ŻESłAWSKI Mateusz 339342 WKS Wawel E1, E2,

M Junior (5)

# Country Name SI card Club Events
1 BARWA Wojciech E1, E2,
2 CUPRYś Gracjan 7200181 HKS Azymut Mochy E1, E2,
3 KLABOUCH Martin 2008506 Slávia Žilinská univerzita Žilina E1, E2,
4 KMIEć Krystian MUKS Junior Ochędzyn E1, E2,
5 TOPóR Michał 886305 WKS Wawel Kraków E1, E2,

M Supervet (41)

# Country Name SI card Club Events
1 AAMODT Morten 7030163 Sandnes IL E1, E2,
2 BERGER Pascal 7204577 OLG Basel E1, E2,
3 BROOK Simon 1220614 Airienteers E1, E2,
4 CHACHURSKI Ryszard 1963012 KU AZS WAT Warszawa E1, E2,
5 CHANNING Paul 347508 SOC E1, E2,
6 CRAWFORD James 1050055 Go E1, E2,
7 CZERKAWSKI Wacław 435239 MUKS Gliwice E1, E2,
8 ERDAL Rune 1304086 Samnanger E1, E2,
9 GAWEL Jiri 301272 Expres Czech Team E2,
10 GRABOWICZ Andrzej WKS Wawel E1, E2,
11 HARRIS Peter 408484 HALO E1, E2,
12 HARVATT Neil 505551 HALO E1, E2,
13 HOULT Nigel 37448 BKO E1, E2,
14 HUTSON Kenneth 9101450 HALO E1, E2,
15 HYLLESETH Oyvind Skifjells Sonner E1, E2,
16 JOHNSON Graham 565555 Derwent Valley Orienteers E1, E2,
17 JONES Alun 7003235 TVOC E1, E2,
18 KIMBERLEY Stephen 581223 DVO E1, E2,
19 KłOS Józef 346001 UKS Azymut Pabianice E2,
20 KONIECZNY Robert 2086233 Szybkie Żółwie E1,
21 KROCHMAL Andrzej 9040156 KS Spójnia Warszawa E1, E2,
22 LETYCHEVSKYI Oleksandr 940110 O-club E1, E2,
23 MACDONALD Ranald 734307 Derwent Valley Orienteers E1, E2,
24 MERCER Derick 2036625 BKO E1, E2,
25 NAISH Richard 2061482 DVO E1, E2,
26 NIESSNER Piotr 2057145 WKS Wawel E1, E2,
27 OLIINYK Oleksandr 1395199 SK Sirius E1, E2,
28 PARFIANOWICZ Marcin 999999 indywidualny E1, E2,
29 RAASTAD Espen Skifjells Sønner E1, E2,
30 RAMSTEIN Reto 9112277 OLG Basel/OLV Baselland E1, E2,
31 SKIFJELL Reidar Skifjell sønner E1, E2,
32 SKIFJELL SOERUM Arnfinn Skifjells Sønner E1, E2,
33 SZALOKI Rezso 233560 GYTK E1, E2,
34 SZARVAS Gyula 505224 MEAFC E1, E2,
35 TIBOR Telek 332836 Salgótarjáni Dornyai E1, E2,
36 TONKIN Keith 9141158 Guildford Orienteers E1, E2,
37 TVEIT SKIFJELL Finn Fizk Skifjells Sønner E1, E2,
38 VIITASALO Harri 427521 Riihimäen Sunnistajat E1, E2,
39 WEST Colin 2049875 Essex Stragglers E1, E2,
40 WOłOWCZYK Marek 1393090 UNTS Warszawa E1, E2,
41 WYSOCKI Andrzej 222893 MUKS Gliwice E1, E2,

M Ultravet (13)

# Country Name SI card Club Events
1 BLIMKE Roman 2036941 ind. Śląskie E2,
2 DREW Christopher 12432 HH E1, E2,
3 GALE Derek 263499 DVO E1, E2,
4 GODFREE Mike 7030249 DVO E1, E2,
5 GOODAIR Guy 9101622 EPOC E1, E2,
6 HOLGERSSON Hans 9470928 OK Måsen E2,
7 KRIZ Pavel 2023807 PZR Zdar E2,
8 LEINO Tapio 1390182 Helsingin Suunnistajat E1, E2,
9 MORGAN David 1404024 EPOC E1, E2,
10 PATEJKO Tadeusz 881200 KS Spójnia Warszawa E2,
11 ROLAND EGGLI 503689 Fuersten OK Ettingen E1, E2,
12 SAKSMAN Kai 8627824 OK TON
13 TURKU Vesa 7080849 HS E1, E2,

M Veteran (44)

# Country Name SI card Club Events
1 HylleZ Skifjells sønner E1, E2,
2 ADENSTEDT Erik 2032962 Orienteering Klosterneuburg E1, E2,
3 ANTONOWICZ Jerzy 504045 UNTS Warszawa E2,
4 CHABIERA Tomasz 9448505 UNTS Warszawa E1, E2,
5 CZAPLA Przemysław 9010100 WKS Wawel E1, E2,
6 CZAPLA Tomasz WKS Wawel E1, E2,
7 DARGACZ Piotr 2080320 Gymnasion Offenbach E1, E2,
8 DOLIńSKI Grzegorz 1972059 UKS KUSY Warszawa E1, E2,
9 FORYSTEK Józef 1966318 WKS Wawel E1, E2,
10 GEBBETT Paul 821969 Bristol OK E1, E2,
11 GISHOLT Helge Skifjells Sønner E1, E2,
12 GOLINOWSKI Paweł 2067736 Tukan Iwiny E1, E2,
13 HANADA Hironori none IND E1, E2,
14 HLOSTA Thomas 670103 LC Erstebank E1, E2,
15 INDYKA Maciek TEAM 360 E1, E2,
16 JANIK GPK Mariusz Lacho Team E1,
17 JURCZYK Piotr 2028215 UKS Sparta Czyżowice E2,
18 KHALIAVA Ievgen 515304 Kiev E1, E2,
19 KHUDYTSKYI Maksym 7050507 Nash Club E1, E2,
20 KORBA Andrzej E2,
21 KREMPIńSKI Piotr 7202779 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
22 KURYJ Marek 9101303 JW 4658 Balice E1, E2,
23 LANG Stephen 7003219 MDOC E1, E2,
24 LATAłA Jarosław Biegam bo lubię Kraków E2,
25 LEITNER Tomasz WKS Wawel E1, E2,
26 MIANOWSKA Rafał 886687 UNTS Warszawa E1, E2,
27 MIKHAYLOV Victor 9777503 Odessa Team E1, E2,
28 PLESIńSKI Mariusz 2067729 Tukan Iwiny E1, E2,
29 POLTORATSKYI Denys 1300248 Orient E1, E2,
30 RYCERSKI Bogdan 886665 KS Artemis Wrocław E1, E2,
31 SALIK Stanislaw E1, E2,
32 SKORUPA Mariusz 428775 MUKS Gliwice E1, E2,
33 SKRIUBAKKEN Jon Porsgrunn o-lag E1, E2,
34 SłOńSKI Marek 2074452 WKS Wawel E1, E2,
35 STASZAK Artur 886686 UNTS Warszawa E1, E2,
36 TKACZUK Tomasz 7900030 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
37 TOPóR Marek 1415143 WKS Wawel Kraków E1, E2,
38 UDRIS Tony 9911840 SYO E1, E2,
39 URBANIAK Krzysztof 670819 KS Spójnia Warszawa E1, E2,
40 VELEDA DíAZ David 1601932 COC Barcelone E2,
41 VENäLäINEN Toni 747422 Valkeakosken Haka E1, E2,
42 WOJARSKI Krzysztof 412345 MUKS Gliwice E1, E2,
43 WóJCIK Grzegorz WKS Wawel E1, E2,
44 ZAPOLSKYI Dmytro 1008074 O-club E1, E2,

M Youth (12)

# Country Name SI card Club Events
1 BARAN Grzegorz 886332 WKS Wawel E1, E2,
2 BARWA Jakub E1, E2,
3 KALISIAK Dawid 2043890 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
4 KIJAK Jakub 886329 WKS Wawel E1, E2,
5 KUCA Kacper 7204931 WKS Wawel E1, E2,
6 NITSCH Tomasz 2043885 UNTS Warszawa E2,
7 NOWAKOWSKI Maciej 981854 UKS KUSY Warszawa E1, E2,
8 PłóCIENNIK Konrad 887245 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
9 SKRIUBAKKEN Håvard Porsgrunn o-lag E1, E2,
10 STANEK Jerzy 886355 WKS Wawel E1, E2,
11 SZTRANEK Jan 1407621 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
12 WóJCIK Paweł 1415144 WKS Wawel E1, E2,

Men Elite City Race (36)

# Country Name SI card Club Events
1 ANDRIICHENKO Volodymyr 335907 Kiev E1, E2,
2 BARAN Jan 1401469 WKS Wawel E1, E2,
3 BARAN Wojtek Oknoplast E2,
4 BIEDERMAN Marcin 887007 WKS Wawel E1, E2,
5 BURLEY Mark 9005238 Bristol OK E1, E2,
6 COEN Dieter 1403132 TROL E1, E2,
7 DRąGOWSKI Kuba 8628698 OK!Sport E1, E2,
8 GALICZ Karol 7771986 UKS KUSY Warszawa E1, E2,
9 GARBACIK Michał 886324 WKS Wawel E1, E2,
10 GARBACIK Michał 886324 WKS Wawel E1, E2,
11 GRYZIO Łukasz 887235 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
12 HAROSHKA Artsiom Berestje E1, E2,
13 HONHALSKYI Andrii 1302734 Kiev E1, E2,
14 JURCZYK Tomasz 7202777 UKS Sparta Czyżowice E1, E2,
15 JUSAS Mantas 7071010 miskodarbai.lt E1, E2,
16 KALATA Michał 7204086 Paulinum Jelenia Góra E2,
17 KELLY Rob 503676 AIRE E1, E2,
18 KORPULA Grzegorz E1, E2,
19 KOSKY Jack 7200940 UDOC E1, E2,
20 KUBICZAK Jan E1, E2,
21 KUPRIIETS Anton 895135 Kiev E1, E2,
22 ŁUBIS Michał 887214 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
23 MARTAN Jiri 8129 Slavia Liberec E1, E2,
24 NAKVOSAS Mindaugas 7654322 OSK Sakas E1, E2,
25 OLEXA Zdenek 682624 Expres Czech Team E2,
26 OLIINYK Illia 1391361 Wawel E1, E2,
27 OLUNCZEK Andrej 1984051 USV TU Dresden E1, E2,
28 OPIOłA Mariusz Równia Pochyła E1, E2,
29 PABICH Tomasz 886310 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
30 PIłKOWSKI Tadeusz 842658 Kusy Warszawa E2,
31 RICHTER Friedmar 9003139 USV TU Dresden E1, E2,
32 RUTKA Jan 886674 UNTS Warszawa E1, E2,
33 SKORUPA Marek 502210 WKS Wawel E1, E2,
34 SOTNICZUK Piotr 886670 UNTS Warszawa E1, E2,
35 STRASZEWSKI Jakub 1407311 OLG Basel E1, E2,
36 WIęCEK Maciej WKS Wawel Kraków E1, E2,

Mistrz / Master (11)

# Country Name SI card Club Events
1 JAMBORSKI (GPK) Łukasz Night Runners E2,
2 KONIECZNY Mateusz Szybkie Żółwie E1, E2,
3 KRYJOMSKI Jerzy 886350 KS Kościelec Chrzanów E1, E2,
4 KUBERA GPK Bartłomiej KuberRUN E2,
5 MAJKOWSKI Jacek E1, E2,
6 MAREK Mirosław 7205881 Nowa Dęba E1,
7 MUZYK Łukasz Indywidualnie E1, E2,
8 PACUłA Mateusz 886343 KS Kościelec Chrzanów E1, E2,
9 POźNIAK Szymon E2,
10 TICHORUK Rafał GPK Lacho Team / Aktywna Strona Życia E1, E2,
11 ZWONEK Piotr eXrowerowanie.pl Kraków E1, E2,

Terminator / Apprentice (21)

# Country Name SI card Club Events
1 SOLECKI Solecka Natalia Salos Dominik E1,
2 ,TALACZYńSKI Talaczyńska Marta Salos Dominik E1,
3 BERNASIEWICZ Marcin Am Nat E1,
4 GONTARZ Gabriela Salos Dominik E1,
5 JAMBORSKA Michalina E1,
6 JAMBORSKI (GPK) Łukasz Night Runners E1,
7 KALICIńSKI Bogusław GPK E2,
8 KLABOUCHOVá Andrea 2027220 Slávia Žilinská univerzita Žilina E1, E2,
9 KONIECZNA Zofia (i spółka) 2086233 Szybkie Żółwie E2,
10 KREMPIńSKI Franek 2061725 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
11 KUREK (GPK) Krzysztof GPK E1,
12 LACHOWICZ GPK Kuba E1,
13 MAśLANKA Jarek Pega Runners E1,
14 OLIINYK Tetiana 1000419 SK Sirius E2,
15 OSIKA Kamila E2,
16 PILCH Anna Probalans E2,
17 PILCH Lukasz probalans.pl E2,
18 SłOńSKA Bogusława WKS Wawel E1, E2,
19 STANEK (GPK) Rafał Zabierzów biega E1,
20 ZAZIABL Ewa E2,
21 ZAZIABL Lukasz E2,

Women Elite City Race (23)

# Country Name SI card Club Events
1 BURZYńSKA Iza No Les Femmes Courant dans les Forets E2,
2 DONCZEW Anna 889173 AGH Cycling Team E1,
3 DYZIO Katarzyna 842661 WKS Wawel E1, E2,
4 GARCZAREK Justyna 2048150 UKS Grom Sokolniki E1, E2,
5 GóRSKA Kinga 2034196 UMKS Orkan Ostróda E1, E2,
6 JääDMAA Maiki 1401237 OK Võru E1, E2,
7 KOCIńSKA Agnieszka 2034192 UMKS Orkan Ostróda E1, E2,
8 KOSTRZEWSKA Justyna 895005 WKS Śląsk Wrocław E2,
9 KRóLIK Kinga 887246 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
10 KUREK Marta On-Sight E2,
11 MARCHLIK Małgorzata 9200121 KS Spójnia Warszawa E1, E2,
12 MIKHAYLOVA Natalia 7437111 Odessa Team E1, E2,
13 MIśKIEWICZ Martyna 7200382 OK!Sport E1, E2,
14 NAJMAN Natalia 300673 OK!Sport E2,
15 OLIINYK Alona 1391362 Wawel E1, E2,
16 PABICH Maria 553466 UKS Azymut Pabianice E1, E2,
17 SKINDER Liudmila Silwan Liuks E1, E2,
18 STRASZEWSKA Katarzyna 1407338 OLG Basel E1, E2,
19 TROJECKA Marta 300632 KU AZS WAT WARSZAWA E1, E2,
20 WICHA Małgorzata 9101800 WKS Wawel E1, E2,
21 WIELEBA Marlena 2015825 GKS Luzino E1, E2,
22 WYSOCKA Malwina 886617 OK!Sport E2,
23 ZIMNY Urszula E1, E2,